Zákaznická linka: +420 277 002 200

CZ Deutsch

Objednávka opravy


Zařízení můžete OSOBNĚ DORUČIT na kteroukoliv z našich provozoven, jejichž seznam naleznete zde.


Pozn.: V případě doručení přístroje osobně na naše provozovny není třeba vyplňovat žádný z níže uvedených formulářů. Záznam o přijetí přístroje do opravy s Vámi sepíšeme při převzetí zařízení na naší pobočce.


Pokud Vám tento způsob nevyhovuje či jsme pro Vás mimo dosah, využijte jednu z níže uvedených možností:

  1. Oprava v domácnosti či prodejně
  2. Objednávka opravy (vyplňte jen v případě, že zasíláte přístroj přepravní službou).

Postup objednávky

Z níže uvedených možností vyberte službu, kterou chcete objednat a vyplňte co nejpřesněji objednávkový formulář týkající se dané sužby (údaje označené * jsou povinné).


V případě objednávky opravy v domácnosti Vás během 48 hodin (mimo víkendy a státní svátky) kontaktuje náš kvalifikovaný personál, aby s Vámi ujasnil podrobnosti poptávky a sjednal termín realizace zakázky.


O dokončení Vaší servisní zakázky budete informováni prostřednictvím SMS či telefonicky.


Dále se již nemusíte o nic starat, zajistíme a provedeme vše dle předchozí domluvy k Vaší plné spokojenosti.


Pro případ, že byste si přesto nevěděli rady, případně je-li to pro Vás příjemnější, neváhejte využít telefonů či e-mailů uvedených v rubrice "Rychlý kontakt" (vpravo nahoře).
Objednejte si službu dle Vašich potřeb

Nabízíme:


1. Oprava v domácnosti či prodejně

Porouchaný spotřebič opravíme přímo u Vás. Příjezd opraváře můžete jednoduše zajistit, jen klikněte na odkaz OBJEDNAT a vyplňte vše potřebné. My Vás budeme v co nejkratší době kontaktovat a dojednáme s Vámi termín opravy. Tato služba je určena pro televizory všech typů (LCD, plazma, LED, CRT) a velkou bílou techniku (chladničky, mrazničky, pračky, myčky, sušičky, sporáky atp.)


Objednat

2. Objednávka opravy – DOPRAVA zpět ZDARMA

Tato služba je určena pro servis malých elektrospotřebičů s hmotností do 10 kg - především mobilní telefony, tablety, notebooky, beauty care přístroje (holicí strojky, fény atp.) či drobné kuchyňské pomocníky.


Zařízení k nám zašlete a my Vám jej opravíme a doručíme zpět na Vaši adresu. Po ukončení opravy Vám přístroj zašleme zpět ZDARMA. Podmínkou dopravy zpět zdarma je realizace opravy přepravovaného spotřebiče a to v hodnotě nejméně 500,- Kč vč. DPH.


Současně s porouchaným výrobkem nám prosím zašlete i vyplněný formulář uvedený níže.


Objednat