• Servis elektroniky, opravy elektrospotřebičů, elektro servis - BELS cz s.r.o. - 1
  • Servis elektroniky, opravy elektrospotřebičů, elektro servis - BELS cz s.r.o. - 2

Opravář velké bílé techniky - praček, myček, sušiček, chlazení atd.

Do našeho kolektivu přijmeme technika - opraváře pro opravy a diagnostiky přístrojů:

  •   velké bílé techniky - praček, myček, sušiček apod.
  •   chlazení

Vaším úkolem bude:

  •   zajišťovat diagnostiku vady a opravy přístrojů - převážně v domácnostech
  •   pracovat v našem interním systému a vést evidenci zakázek

Požadujeme:

  •   středoškolské vzdělání / vyučení - v elektro-technickém oboru
  •   řidičský průkaz
  •   osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  •   zkušenosti s opravami jsou výhodou

Nabízíme:

  •   motivující finanční ohodnocení
  •   efektivní zkušené zázemí
  •   firemní auto
  •   prostředí rodinné firmy - všichni spolupracujeme
  •   flexibilní pracovní dobu
  •  zaškolení do oblasti servisu

Místo pracoviště: Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Benešov u Prahy, Praha 4 nebo Praha 8

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Plat: 40000 - 65000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Životopisy zasílejte na    pokorna@bels.cz

  +420 317 725 060

Servisní služby