• Servis elektroniky, opravy elektrospotřebičů, elektro servis - BELS cz s.r.o. - 1
  • Servis elektroniky, opravy elektrospotřebičů, elektro servis - BELS cz s.r.o. - 2

Referent/ka příjmu zakázek (pracoviště: Nuselská 307/110, Praha - Michle)

Název pozice:
Do našeho kolektivu hledáme posilu na pozici: Referent/ka příjmu zakázek

Místo pracoviště:
Nuselská 307/110
140 00 Praha 4
mapa pobočky

Popis:
Do našeho kolektivu hledáme příjmového technika.

Vaším úkolem bude:
  • příjem zakázek k opravě - od přepravců i koncových zákazníků
  • registrace zakázek do interního systému
  • komunikace s koncovými zákazníky i našimi partnery - převážně elektronicky či telefonicky
  • manipulace s přístroji
  • balení přístrojů a expedice zásilek
  • objednávky a evidence náhradních dílů
  • podpora týmu provozovny

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • standardní znalost práce s PC
  • komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
  • pestrou a zodpovědnou práci
  • příjemný kolektiv a stabilní zázemí
  • pracovní doba: 8 hod denně - pouze v pracovní dny (o víkendech nepracujeme)
  • praxe není nutná - pro tuto pozici Vás zaučíme

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Nuselská 307/110, Praha - Michle
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Plat: 24000 - 32000 Kč/měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy

O nás:
Jsme česká servisní společnost působící na trhu od roku 1992. Našimi partnery jsou největší řetězce s prodejem elektro-spotřebičů v ČR, např. DATART, ELECTRO-WORLD, ALZA, MALL. Provádíme autorizovaný servis značky Whirlpool, AEG, Electrolux, TEKA, Panasonic a další. Zabýváme se opravami elektrospotřebičů od mobilních telefonů, tabletů po TV, myčky či kávovary.

Kontaktujte nás:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme a domluvíme osobní schůzku.

Životopisy zasílejte na    pokorna@bels.cz

nebo volejte    +420 604 570 582

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Servisní služby